Teslimat ve Kargo

En hızlı ve sigortalı teslimat Avrupa Kuyumculuk’da!

www.avrupakuyumcusu.com’dan yapılan alışverişlerde tüm kargo gönderimleri en hızlı şekilde, sigortalı ve ücretsiz olarak yapılmaktadır. Seçtiğiniz modelin bilgilerinde aynı gün kargo logosu varsa 24 saat içerisinde (Pazar ve tatil günleri hariç) kargoya verilecektir. Ürünlerin büyük bir bölümü aynı gün kargoya verilebilmektedir. Bu kapsam dışındaki siparişlerde ise tahmini teslimat süresi her ürünün detaylarında “Teslimat Bilgisi” başlığı altında tarih belirtilerek iletilmektedir. Tüm siparişler saat 18.00 civarında kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinizin durumu ile ilgili tüm gelişmeler e-posta ile tarafınıza iletilecektir.

Siparişleriniz kargo firmasına Pazar ve resmi tatil günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firmaları da bu günler dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde bilgilendirilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerin, teslimat adresinize göre 24/48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret notu bırakmaktadır. Adresine ziyaret notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmesi gerekmektedir. Faturayı üründen ayrı olarak fatura adresinize istediğinizde, faturanız e-posta ile gönderilecektir.

Sigorta kapsamı açısından, sipariş verdiğiniz ürünleri teslimat esnasında kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz takdirde, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Bu durumu telefonla  Avrupa Kuyumculuk‘a bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak, siparişiniz en kısa zamanda size tekrar ulaştırılacaktır.